ARÇELİK TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Arçelik markasında yılların verdiği birikim ve tecrübe ile Bursa ilinde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Oluşan arıza ve eksiklerde tespit-çözüm noktasındaki pratikliğimizi sizlere verdiğimiz değer ile buluşturuyoruz. Arçelik; Kombi, klima, beyaz eşya vb. arızalar için Bursa’nın hizmetindeyiz.

Günlük yaşamımızın her yerinde olan klima, kombi, beyaz eşya vb. tüm elektronik ev ve iş cihazlarında bazen istenmeyen durumlar ile karşılaşmanız gayet olağan bir durum. Bozulan cihazın can sıkıcı tarafı, tamir ve servis süreçleri olabilmektedir. Arçelik Teknik Servisi olarak bu can sıkıcı durumu en hızlı ve etkili bir şekilde bertaraf etmeye çalışıyoruz. Oluşan arızalarda aynı gün tespit-onarım ile servis imkanı sunmakta, alanlarında uzman ekiplerimiz ile hijyenik bir çalışma gayretinde bulunmaktayız. Yapılan bakım ve onarımların garantisini vererek oluşan herhangi bir arıza ve bakım ihtiyacında bizi aramanızı tavsiye ederiz

Arçelik Klima Bakım, Tamir ve Yedek Parça

Uzman teknik ekibimiz, her türlü arızaya hazırlıklı bir ekipman ile hizmetinizdedir. Klima gibi mevsimsel olarak ayarlarını değiştirdiğimiz ve hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazlar için bakım ve onarım önemlidir. Yaşadığınız arızayı aynı gün uzman ekiplerimizden destek alarak çözüme kavuşturmanız için 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Arçelik Kombi Bakım, Tamir ve Yedek Parça

Kombi gibi arıza durumlarında hassas davranılması gereken cihazlar için vakit kaybetmeden teknik servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bu gibi hassas cihazların arızasında daha da hassas davranan uzman ekiplerimiz arızanın tespiti ile birlikte hızlıca onarıma hazırdır. Orijinal yedek parçalar kullanan uzman ekibimizin arıza çözüm konusunda ki deneyiminden yararlanmak için bizi hemen arayın.

Arçelik Beyaz Eşya Bakım, Tamir ve Yedek Parça

Yaşamımızın her alanında fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz ve evlerimizin, hatta işyerlerimizin, vazgeçilmez teknolojik cihazları olan beyaz eşyalar için, bakım ve tamir gerektiren zamanlarda olabilmekte. Bozulan beyaz eşyanın hurdaya döndüğünü düşünen insanların sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Teknik ekibimiz, yaşamınızı kolaylaştıran teknolojik ev cihazlarınızın hurdaya dönmesini engelleyecek ve gerekli çözümleri tecrübe ve birikimleri ile sizlerle buluşturacaklardır. Yaşadığınız her türlü klima, kombi, beyaz eşya gibi arızalarda Arçelik Teknik Servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hemen Servis Çağır