ARİSTON TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Bursa ilinde tecrübe ve kalitesiyle yıllardır hizmet veren Ariston Teknik Servisiyiz. Klima, kombi, beyaz eşya vb. elektronik ev cihazların bakım-onarım, monta ve arıza işlemleri için tüm donanımımız ile Bursa halkının hizmetindeyiz. Bakım-onarım ve arıza durumlarında olası muhtemel parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Orijinal parça kullanılmayan cihazların verimi düşmekte ve ömürleri kısalmaktadır. Bursa ili Ariston klima, kombi ve beyaz eşya gibi elektronik cihazların bakım-onarım işlemleri Ariston Teknik Servisimiz tarafından ivedilikle yerine getirilir.

Teknik Servisimiz

Hayatımızı kolaylaştıran elektronik ev işyeri cihazlarında arızalar meydana gelebilir veya periyodik bakım ihtiyaçları doğabilir. Uzman teknik ekibimiz bunlar gibi oluşan durumların tespit ve çözümünde sizin yardımınıza koşacaktır. Bakım-onarım, arıza gibi ihtiyaçların yanında monta gibi işler içinde uzman ekiplerimiz en son çıkan ileri seviye ekipmanlar ile hizmetinize hazırdır. Güvenilir ve kaliteli standartlar taşıyan uzman ekiplerimizce yaşadığınız sorunun tespiti ve çözümü aynı gün çözüme kavuşturulur. Bunun için yaşadığınız soruna dair hemen bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ariston Mark Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

Gündelik yaşamda havanın sıcak veya soğuk olmasından kaynaklı çokça başvurduğumuz cihazlardan olan klimalar her mevsim yaşamımızı kolaylaştıran teknolojik ev aletleridir. Klimaların fanlarının verimsiz olması, filtrelerin tozlanması, hava borularının tıkanması ve buna benzer birçok sebepten dolayı arızalar oluşabilmektedir. Klimalarda oluşan arızalar için teknik ekibimiz hızlı ve güvenilir bir çalışma ile klimanın verimini ilk günkü durumuna getirmekte ve ömrünü uzatmaktadır. 

Ariston Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

Kombi arızlarında uzman teknik ekibimizin arızanın tespiti ve onarımı hayat kurtarıcı bir roldedir. Hijyenik ortamın sağlandığı ve parça değişimlerinde orijinal yedek parçaların kullanıldığı bakım-onarım hizmetlerimiz için Ariston Teknik Servisimiz ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. 

 Ariston Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

Beyaz eşya arızaları kullanıcıları cihazın ömrünün bittiği fikrine getirmektedir. Ancak beyaz eşya arızaları çoğu kez kontrol altına alınabilir ve ilk günkü verime döndürülebilirdir. Uzman teknik ekibimiz, gerekli ekipman ve tecrübeleri ile aradığınız anda kontrolü eline alır ve arıza işlemini çözüme ulaştırmak için gayret eder. Beyaz eşya bakım-onarım, monta işlemleri için hemen bizi arayınız. 

Hemen Servis Çağır