BEKO TEKNİK SERVİSİ

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Beko markasında tecrübesi ile ön plana çıkan teknik servis ekibiyiz. Beko Teknik Servisi olarak gücümüzü geçmişimizden almaktayız. Hızlı, güvenilir, kaliteli hizmeti ile her daim Bursa’nın gözde servisi haline gelen bizleri Beko klima, kombi ve beyaz eşya arızalarında aramanız yeterlidir. Uzman ekiplerimizce aynı gün yapılan arıza tespitlerinin çözümü teknik ekibimiz tarafından ivedilikle yerine getirilir ve müşterinin memnuniyeti hızlıca sağlanır.

Teknik Servisimiz

Meydana gelen arızalar elektronik ev cihazlarının olağan süreçlerinden biri olsa da arızanın giderilmesi kullanıcılar için farklı bir can sıkıcı duruma dönüşebilmektedir. Beko Teknik Servisi olarak, oluşan arızaların tespiti ve çözümünün hızlıca yerine getirilmesi birinci önceliğimizdir. Bursa ilinde oluşan tüm Beko; klima, kombi, beyaz eşya arızalarında hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Hijyenik çalışma şartlarıyla, uzman ekiplerimiz gerekli ekipmanları ile her türlü arıza ve onarım için hizmetinizdedir. Bursa Beko Teknik Servisimiz deneyim ve tecrübesi ile 7/24 aralıksız bir çalışma içindedir. 

Beko Klima; Tamir, Bakım ve Yedek Parça

Yaz aylarında evlerinizi serinleten, kışın ise evlerinizi sımsıcak bir yuvaya dönüştüren klimalarınız, bazı sebeplerden kaynaklı gerekli verimi göstermeyebilir. Farklı sebeplerden kaynaklanan klima arızalarının tespiti ve çözümü ekiplerimiz tarafından hızlıca kontrol altına alınır ve klimanızın ilk günkü gibi çalışması sağlanmaktadır. Orijinal yedek parçaları ile garanti verdiğimiz değişimler sağlanabilmekte ve cihazınızın ömrü bu vesile ile uzamaktadır. 

Beko Kombi; Tamir, Bakım ve Yedek Parça

Kombilerde oluşan arızalar kullanıcılar için daha riskli bir durum olarak görülebilmektedir. Kullanımında dikkat edilmesi gerekilen ve en ufak herhangi bir arızada teknik destek alınması gerekilen hassas cihazlardır. Uzman Teknik Servis Ekibimiz aramanız durumunda hızlıca kombi arızasının tespiti üzerinde durmakta ve çözümünü sağlamaktadır. En ufak arıza gördüğünüz kombiniz için hemen bizi arayın. Orijinal yedek parçalar ile hizmet sağlamaktayız.

Beko Beyaz Eşya; Tamir, Bakım ve Yedek Parça

Beyaz eşyalar için bozuldu mu bir daha tamiri olmaz inanışını rafa kaldırdık. Uzman Teknik Destek Ekibimiz , beko marka cihazlarınızda oluşan hasarı tespit etmekte ve olabilecek en iyi hizmet ile cihazınızı sizin için yeniden kullanılır bir hale getirmekle görevlidirler. Arıza ve Bakım hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Hemen Servis Çağır