BOSCH TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Bosch markasında Bursa’nın iddialı ve deneyimli Bosch Teknik Servisiyiz. Uzmanlaştığımız ve tecrübesi ile kendimize güven duyduğumuz teknik servis alanında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Yılların verdiği birikim ile ekiplerimizin alanlarında uzman oluşu sizlere iyi bir hizmet verme isteğimizin bir sonucudur. Bosch marka elektronik ev eşyalarınızın (Klima, Kombi, Beyaz Eşya vb.) tamir, bakım, onarım, monta işleri için bizi aramanız yeterli olacaktır. 

    Teknik Servisimiz 

   Bosch marka elektronik ev iş yeri cihazlarınızın sorununu tespit etmek ve sorunu gidermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uzman ekiplerimizin işlerine olan bağlılıkları ve bilinçleriyle arıza tespiti ve giderimi sizler için sunduğumuz etkili bir hizmetimizdir. Bursa’da oluşan klima, kombi, beyaz eşya arıza vb. durumlarda uzman teknik ekibimiz ile Beko Teknik Servisi olarak yanınızdayız. Telefon ile oluşturacağınız arıza kaydının giderilmesi aynı gün ekiplerimiz tarafından sağlanır. Orijinal yedek parçalar ve hazır ekipmanlarımız ile hizmet için telefon etmeniz yeterlidir. 

     Bosch Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Evlerimizde ve iş yerlerimizde hayatımızı kolaylaştıran önemli buluşlardan klimanın arızalanması ve kullanıcıların klimadan faydalanamamaları oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu can sıkıcı durumu bilen bir yerden, yılların verdiği deneyim ile klimanızın arıza, monta ve bakım gibi ihtiyaçlarını ivedilikle gidermeye çalışmaktayız. Orijinal yedek parçalar ve kaliteli bir bakım-onarım süreci ile klimanızın ilk günkü gibi verimli olması mutluluk kaynağımız olacaktır. 

    Bosch Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Kombi oldukça hassas olan ve arızalandığında hemen servise haber verilmesi gereken cihazlardan biridir. Oluşan en ufak arıza için Beko Teknik Servisimiz ile iletişime geçmeniz durumunda kontrolü telefon başından itibaren sağlamaya başlıyoruz. Güvenilir ve kaliteli bir çalışma ile kombide oluşan arıza uzman ekibimiz tarafından giderilir. 

    Bosch Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça    Beyaz eşyalar günlük hayatımızın her anında olan ve birçok işte yaşamımızı kolaylaştıran elektronik ev cihazlarıdır. Oluşan arıza canınızı sıkmasın ve hemen Beko Teknik Servisimiz ile iletişime geçin. Hijyenik çalışma şartları ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet ile beyaz eşyalarınızı ilk günkü verimli hallerine çevirelim.

Hemen Servis Çağır