Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleride oldukça yoğun kullanıldığı için kullanım ile doğru orantılı olarak oldukça fazla bozulan ve bakım, onarım gerektiren ev aletlerinden biridir. Temiz kıyafetler ve eşyalar için neredeyse hayati önem arz etmektedir.

 

Eğer çamaşır makinenizde bir sorun yaşıyorsanız sizin de yapmanız gereken tek şey çamaşır makinenizi Bursa Protek Çamaşır Makinesi Servisi’nin uzman personellerinin eline bırakmak. Çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçip randevu aldıktan en kısa süre içerisinde personellerimiz çamaşır makinenizin bakım ve onarımı için kapınızı çalacaklardır. Yapmanız gereken tek şey sayfanın altındaki çağrı merkezi numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek!

 

Hizmet Verdiğimiz Bursa İlçeleri:
Bursa Nilüfer Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Mudanya Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Osmangazi Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Yıldırım Bulaşık Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Kestel Bulaşık Çamaşır Makinesi Servisi
Bursa Gürsu Bulaşık Çamaşır Makinesi Servisi

 

Hangi marka çamaşır makinelerinin bakım ve onarımını yapabiliyoruz?
Bursa Çamaşır Makinesi Servisi olarak marka ve model farketmeksizin, uzman personellerimiz sayesinde bütün marka ve model çamaşır makinelerinizin teknik bakım ve onarım işlemlerini yapabilmekteyiz.

 

Ücretlendirme?
Ücretlendirme konusunda daha detaylı bilgi için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezlerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Servis Çağır