Klima Servisi

Bursa klima servisi alanında yıllardan beri edindiğimiz tecrübelerle klimalarınız artık Bursa Protek Servis ile daha güvende. Bursa’nın neredeyse bütün ilçelerinde Bursa Protek klima servisi olarak çağrı merkezlerimiz ve personellerimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz. Marka farketmeksizin bütün klimalarınızın olabildiğince hızlı ve planlı bir şekilde bakımını yapıyor, sizleri kesinlikle mağdur bırakmıyoruz.

 

Marka ve model farketmeksizin bütün klimaların senede en az 2 defa periyodik olarak temizlenmesi & bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Biz ise dilerseniz sadece bakım işlemlerinizi yapıyor, dilerseniz klimalarınızda yaşanan teknik problemleri işinde usta personellerimizin yardımıyla en kısa sürede çözüme kavuşturuyor, klimalarınızdaki soğutma, ısıtma, gaz problemleri ve bunlar dışındaki bütün teknik problemleri yine işinde usta personellerimizin yardımıyla en kısa sürede gideriyoruz. Müşteri memnuniyeti daima ilk önceliğimiz olmuştur ve olmaya devam edecektir.

 

Bursa klima servisi hizmetinde Bursa genelinde şimdiye kadar yüzlerce müşterimize pratik ve ekonomik çözümler sunduk, sunmaya devam edeceğiz. Müşteri portföyümüz ise günden güne istikrarlı bir şekilde artmaya devam etmekte. Bunun en önemli nedeni ise klima servisi hizmetinde yıllardan beri gelen tecrübemiz, ve güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan personellerimiz.

 

Hizmet Verdiğimiz Bursa İlçeleri:

Bursa Nilüfer Klima Servisi

Bursa Mudanya Klima Servisi

Bursa Osmangazi Klima Servisi

Bursa Yıldırım Klima Servisi

Bursa Kestel Klima Servisi

Bursa Gürsu Klima Servisi

 

Neden Biz?

Bunun en iyi sebebini size yüzlerce mutlu müşterimiz söylecektir ? Fakat kısaca özetlemek gerekirse yukarıdada bahsettiğimiz gibi bursa klima servisi alanında yıllardan beri gelen tecrübemizle ve güler yüzlü, işinin ustası personellerimizle tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

 

Sitemizin iletişim kısmından bizimle iletişime geçtikten sonra size en kısa sürede geri dönüş sağlar, sizinle konuşup anlaştıktan sonra müsait olduğunuz zaman dilimi içerisinde ise personellerimizi teknik klima problemlerinizi halletmek üzere size yönlendiririz. Personellerimiz ise son derece titiz, hızlı ve planlı bir şekilde klimanızın bakım ve onarım işlerini halleder, sizi memnun bırakmak için ellerinden geleni yaparlar.

Kurumsallığa son derece önem veren bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Yine aynı şekilde güleryüzlü ve işinin ustası çağrı merkezimiz de 7/24 sizin hizmetinizdedir. Müsait olduğunuz her an sitemizin ana sayfasının en alt kısmında bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

 

Hangi marka klimaların bakım ve onarımını yapabiliyoruz?

Bursa Protek Klima Servisi olarak marka ve model farketmeksizin, uzman personellerimiz sayesinde bütün marka ve model klimaların teknik bakım ve onarım işlemlerini yapabilmekteyiz.

 

Ücretlendirme?

Ücretlendirme konusunda daha detaylı bilgi için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezlerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Servis Çağır