Kombi Servisi

Yaşamımızda oldukça fazla ve önemli yer kaplayan kombiler’de aynı klimalar gibi periyodik olarak bakımı yapılması gereken ısıtıcı ev eşyalarıdır.

 

Hermetik ve bacalı kombiler olarak ikiye ayrılırlar. Fakat çeşitleri farketmeksizin ikisininde bakımı oldukça önemlidir. Kombinizin bakımı ne kadar iyi yapılır, kombiniz ne kadar sağlıklı olursa bu doğru orantılı olarak hem ekonomik hem de daha düzgün ısıtma şeklinde size geri dönecektir. Aynı klimalarınız gibi kombilerinizinde senede 1 veya 2 defa periyodik olarak bakımlarının yapılması kombileriniz için oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu bakımların yapılması için genellikle ilkbahar ve sonbahar ayları tercih edilir.

 

Biz ise Bursa Protek kombi servisi olarak yıllardır Bursa genelinde bize güvenen müşterilerimizin kombi bakımı ve onarımı alanındaki bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Diğer bütün hizmetlerimizde olduğu gibi bursa kombi servisi hizmetimizde de işinde uzman personellerimiz sayesinde kombilerinizin en kısa süre içerisinde bakım ve onarımını yapıyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Bursa İlçeleri:
Bursa Nilüfer Kombi Servisi
Bursa Mudanya Kombi Servisi
Bursa Osmangazi Kombi Servisi
Bursa Yıldırım Kombi Servisi
Bursa Kestel Kombi Servisi
Bursa Gürsu Kombi Servis

 


Hangi marka klimaların bakım ve onarımını yapabiliyoruz?

Bursa Protek Kombi Servisi olarak marka ve model farketmeksizin, uzman personellerimiz sayesinde bütün marka ve model kombilerin teknik bakım ve onarım işlemlerini yapabilmekteyiz.

 

Ücretlendirme?
Ücretlendirme konusunda daha detaylı bilgi için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezlerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Servis Çağır