Nilüfer Teknik Servis

Nilüfer Teknik Servis

Bursa’da nüfus artış hızının en fazla olduğu ilçe olan Nilüfer yine beyaz eşya servisi hizmetine en çok ihtiyaç duyulan ilçelerimizden bir tanesidir. Yine diğer bütün ilçelerimizde olduğu gibi Nilüfer’de de haftanın 7 günü 24 saati aktif bir şekilde hizmetinizdeyiz.

Bütün marka ve model beyaz eşyalarınız artık Bursa Protek Beyaz Eşya Teknik Servisi güvencesi altında. Beko, Arçelik, Bosch, Valliant, Ariston ve diğer bütün marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Yapmanız gereken tek şey sitemizin bize ulaşın kısmından veya ana sayfa’nın en alt kısmında bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçmek. Sizinle randevulaştıktan sonra müsait olduğunuz zaman diliminde en kısa sürede istediğiniz yere geliyor, işinin uzmanı ve güler yüzlü teknik personelimiz sayesinde beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz.

Nilüfer ilçesinde yaşıyor ve beyaz eşyalarınızla alakalı bir sorun yaşıyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle Bursa Protek Nilüfer Teknik Servis olmalı. Önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir.Hemen Servis Çağır