Osmangazi Teknik Servis

Osmangazi Teknik Servis

Bursa’nın en büyük ve en kalabalık ilçesi olan Osmangazi, doğal olarak beyaz eşya servisine en çok ihtiyaç duyulan ilçelerden biri konumuna geliyor. 841,756 nüfusa sahip Osmangazi ilçesinde, her gün onlarca müşterimizi memnun ediyor, beyaz eşya ile ilgili her türlü sorun ve problemlerine çözümler sunuyoruz.

7/24 hizmet verecek kapasitede kurduğumuz çağrı merkezlerimizle birlikte saat ve gün farketmeksizin haftanın 7 günü 24 saati ister beyaz eşyalarınızın teknik problemleriyle alakalı olsun, ister kafanıza takılan diğer şeylerle alakalı olsun bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yine diğer bütün servislerimizde olduğu gibi marka ve model farketmeksizin Bursa Osmangazi Beyaz Eşya Servisi hizmetimizde de bütün bozuk veya bakım gerektiren beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz.

Beko, Arçelik, Bosch, Valliant, Ariston ve diğer çoğu markanın ürünlerine  Bursa klima servisi, kombi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi, çamaşır makinesi servisi, televizyon servisi gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerle alakalı daha detaylı bilgiler için sitemizin hizmetlerimiz kısmından faydalanabilirsiniz.Beyaz eşyalarınızdan en yüksek verimi onlara düzgün bir şekilde bakarsanız alacağınızı unutmayınız. Bursa Protek Beyaz Eşya Servisi’ni tercih edip memnun kalmış diğer yüzlerce müşterimiz arasına katılmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Fiyat ve diğer her türlü sorunuz için lütfen bize ulaşın sayfasından, veya anasayfanın en altında bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçiniz.Hemen Servis Çağır