Yıldırım Teknik Servis

Yıldırım Teknik Servis

Diğer çoğu ilçede olduğu gibi Bursa Yıldırım’da yaşayıp beyaz eşya ile alakalı sıkıntıları olan herkesin bakım ve onarımlarını üstlenecek kapasiteye sahibiz. 7/24 aktif olan çağrı merkezimizle Yıldırım’ın neresinde ve zaman olursanız olun daima bizimle iletişime geçebilir. Beyaz eşyalarınız ile alakalı teknik yardım alabilirsiniz.

Yıldırım’da da diğer bütün ilçelerde olduğu gibi beyaz eşya teknik servisi alanındada oldukça fazla alternatif bulunmakta, fakat neden bizi tercih etmeniz gerektiğini referanslarımıza ve müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere bakınca siz de daha iyi anlayacaksınız.

Beko, Arçelik, Bosch, Valliant, Ariston ve diğer bütün markaların beyaz eşyalarının büyük bir titizlik ve profesyonellikle bakım ve onarımlarını yapıyoruz. İşinin ustası güler yüzlü personellerimiz sayesinde sizi kesinlikle mağdur konumda bırakmıyoruz. Bursa Yıldırım’da yaşayıp beyaz eşyalarınızı Bursa Protek Beyaz Eşya Teknik Servisi’nin uzman kollarına bırakmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin bize ulaşın kısmından veya sayfanın en altında bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçmek.Hemen Servis Çağır