DEMİR DÖKÜM TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

 Bursa’da Demir Döküm Teknik Servisi olarak yıllarca biriktirdiğimiz tecrübe ve donanım ile hizmet vermekteyiz. Güvenilir ve kaliteli sonuçlar ile elde ettiğimiz müşteri memnuniyaetini her zaman bir üste taşıma çabasındayız. Demir Döküm markası klima, kombi ve beyaz eşya gibi elektronik ev eşyalarının bakım, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarını gidermeye devam etmekteyiz. Uzman kadromuz ile oluşan tüm sorunların tespiti ve çözümü için gerekli donanım ve bilgiye sahip olduğumuzu belirtmekte fayda var.

    Teknik Servisimiz

   Uzman, güvenilir, donanımlı, disiplinli, hızlı ve kaliteli servis çalışanları ile her zaman bir adım önde olduğumuz bakım ve onarım alanında kalite standartlarımızı korumaya devam ediyoruz. Hijyenik çalışma şartlarını önemseyen ve bu doğrultuda adımlar atan Demir Döküm Teknik Servisimiz sizler için en iyi hizmete her zaman hazırdır. Demir Döküm klima, kombi ve beyaz eşyalarının gerektirdiği tüm ihtiyaç ve orijinal yedek parçaları ile sorunsuz bir çözüm sunmayı her zaman başardık.

    Demir Döküm Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Klimalarda oluşan arızalar çokça karşımıza çıkabilmekte. Periyodik bakımlarda arıza olmadan klimaya yapılması gereken müdahalelerdir. Periyodik bakım ve arıza oluştuğunda klimanız için güvenli ve emin eller Demir Döküm Teknik Servisimiz olacaktır. Bursa halkının bu anlamda ki her ihtiyacına cevap olacağımızı gururla belirtmek isteriz. 

   Demir Döküm Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Klimalar kadar hassas ve kompakt yapısıyla arızası durumunda önemle üzerinde durulması gereken cihazlardan biride kombilerdir. Evlerimizi için vazgeçilmezlerden olan kombilerin arıza tespit ve çözümü uzman kişiler tarafından ciddiyetle sağlanmalıdır. Ciddiyet ve güveni kendilerinde barındıran teknik servis çalışanlarımız sorununuzu en kısa zamanda halledeceklerdir. Yapmanız gereken tek şey kombiniz ile alakalı oluşan bakım-onarım, arıza, monta vb. durumları hemen bize iletmeniz.

    Demir Döküm Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

   Demir Döküm markası beyaz eşyalarınız arızalandığı zaman hurdaya dönemeyecektir. Bir çok kullanıcının bozulduktan sonra hurdaya döndüğüne inandığı beyaz eşyalarınızı bakım, onarım, tamir vb. işlemlerini çözebilmek için yıllardır biriktirdiğimiz birikim ve donanım ile yanınızdayız.

Hemen Servis Çağır