E.C.A TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Bursa ilinde güven ve donanımın bir araya geldiği E.C.A Teknik Servisimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Uzman ekiplerimizi donanım ve çözümleri ile sizleri arıza, bakım-onarım gibi dertlerden en hızlı şekilde kurtaracaktır. E.C.A marka klima, kombi, beyaz eşyalarınızın bakım-onarım, tamir, monta gibi işlemleri uzman teknik servislerimiz tarafından hızlıca sonuca bağlanacaktır. Yıllardır Bursa halkına verdiğimiz hizmetlerimizin bizi en iyi yaptığının bilincindeyiz.

   Teknik Servisimiz

   E.C.A marka ev aletleriniz için bakım-onarım, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınızı giderirken, aynı günde hizmeti en kaliteli ve hızlı şekilde tamamlama amacında olduğumuzu söylememiz gerekir. Uzman ekiplerimizin birikim ve donanımlarının sonucu olarak, yaşadığınız sorun ne ise (Klima, kombi, beyaz eşya vb.) tespit ve çözüm konusunda en iyi hizmeti almaya bir telefon kadar uzağımızdasınız. E.C.A marka klimanızın, kombinizin veya beyaz eşyalarınızın sorunu her ne ise tespiti ivedilikle yapılır ve sorun aynı gün içinde giderilmeye çalışılır.

    E.C.A Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

   Klimanızın arıza yaşama olasılığı, bakıma ihtiyaç duyuyor olması veya monte edilmesi gerekiyorsa, sizin için E.C.A Teknik Servisi olarak hizmete hazırız. Kalite standartlarının her zaman korunduğu teknik servisimizde, ekiplerimiz uzman birikimlerini klimanız için kullanma tereddüt etmeyeceğini bilmenizi isteriz. Klimanızın fanlarında veya filtrelerinde gibi daha birçok sorunu olabilir. Bunun gibi sorunlar siz aradıktan hemen sonra ekiplerimizce tespiti yapılır ve hazır ekipmanları, orijinal yedek parçaları ile gerekli işlemler yapılır. 

    E.C.A Marka Mombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

     Kombileriniz yaşamınızda önemli bir yere sahiptir. Bunu biliyoruz ve onun için siz aradığınız andan itibaren çalışmalara başlıyoruz. Oluşan herhangi bir arıza durumu donanımlı teknik servisi çalışanlarımız tarafından kontrolleri sağlanarak bulunur ve çözümü için harekete geçilir. 

    E.C.A Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça    Artık yaşamlarımızın bir parçası haline gelmiş olan beyaz eşyalarımız bizler için önemlidir. Bozulan veya bakım ihtiyacı duyan bir beyaz eşyamız için gereken şey uzman bir ekiptir ve bu uzman ekip Bursa için E.C.A Teknik Servisimizdir.

Hemen Servis Çağır