HOTPOİNT TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Hotpoint Teknik Servisi olarak yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ile Bursa ilinde teknik hizmet vermekteyiz. Donanım ve tecrübenin bir araya geldiği nadir bir servis olmakla birlikte gelişen-değişen teknoloji şartlarının da her zaman içerisinde olduk. Hotpoint marka klima, kombi ve beyaz eşya gibi sayısız teknolojik ev aletinin bakım-onarım, arıza, monta vb. ihtiyaçlarını giderdik. Güvenilir ve hızlı bir hizmetin yanında uzman teknik ekibimiz ile her arızayı giderecek ekipmanımız ile hizmet verdik, vermeye devam ediyoruz.

     Teknik Servisimiz

    Teknolojik ev aletleri veya iş yerlerinde de kullanılan bilen elektronik cihazların bakım-onarım, arıza, monta vb. durumları sebebiyle sırtınıza ekstra bir iş aldığınızı düşündüğünüzde bizi aramanız en doğru şey olacaktır. Hijyenik çalışma şartlarıyla güveni ve kaliteyi ilke edinmiş olan Hotpoint Teknik Servisimiz her türlü ihtiyacınız için bir telefon kadar uzaklıkta olacaktır. Gelişen ve değişen teknolojik ev aletlerinin dilinden her zaman anlayan ve bu bağlamda kendini geliştiren uzman teknik ekibimiz ile siz değerli Bursa halkı için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

     Hotpoint Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça 

    Günden güne değişen ve farklılaşan teknolojik ev aletlerinden nasiplenen cihazlardan biri de klimalardır. Değişen ve dönüşen cihazların dilinden anlamak ise uzman bir ekibin işidir. Bakım-onarım, tamir ve yedek parça sağlama konusunda her zaman ilerleyen teknoloji ile birlikte gelişen servisimiz sizin içinde en güvenilir servis olacaktır. Klimanın bakım-onarım, monta gibi oluşacak tüm ihtiyaçlarınız için hemen bizi arayın. 

    Hotpoint Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Kombi arızaları diğer cihazların aksine daha önem teşkil edebilmektedir. Bu bağlamda kombide oluşacak herhangi bir sorunda derhal uzman ekip devreye girmeli ve sorunu tespit edip çözüme kavuşturmalıdır. Arıza tespit ve çözümünü aynı gün içinde yapmaya özen gösteren servisimiz deneyimli kadrosu ile sizin içinde güven unsuru olacaktır.

      Hotpoint Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça     Her evin vazgeçilmez ürünleri olan beyaz eşyaların bakım-onarım, tamir, monta gibi ihtiyaçları her zaman olası gerekliliklerdendir. Hotpoint Teknik Servisimiz ise bunu esas alarak deneyimini hızlı ve kaliteli bir şekilde çözüme odaklamakta ve pozitif sonuçlar elde etmektedir. Beyaz eşya arıza, bakım-onarım vb. ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Hemen Servis Çağır