PROFİLO TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Bursa’da deneyim ve donanımın teknolojik gelişimle birleştiği servis olarak Profilo Teknik Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Güven ve kalitenin buluştuğu çözüme kaliteli bir odaklanmayla yaklaşan servisimiz tecrübe ve birikim ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Her gün değişim gösteren teknolojik ev aletleri için gelişen ve kendi içinde sürekli ileriye doğru giden nadir teknik servislerdeniz. Alanında uzmanlaşan ve deneyimini sürekli aktararak biriktiren donanımlı servis ekiplerimiz ile hizmetinize her daim hazır durumdayız. 

    Teknik Servisimiz

    Çözüme odaklanan ve bunu en hızlı şekilde yapmaya çalışan, hızlı bir çözümle birlikte kalitesinden ödün vermeyen teknik ekibimiz 7/24 sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Hijyenik çalışma ortamında Profilo markası klima,kombi, beyaz eşya gibi elektronik ev cihazlarınızın bakım-onarım, tamir ve monta gibi sorunlarınızın çözüm adresi olduğumuzu gururla ifade etmekteyiz. Orijinal yedek parçalar sağlayan güvenilir ve kaliteli bir teknik destek almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

     Profilo Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

   Klima gibi evlerimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmez teknolojik aletleri birçok sebepten dolayı arızalanabilmekte, bakıma ihtiyaç duyabilmekte veya monta işlemi isteyebilmektedir. Uzman ekiplerimizin kendi alanlarından edindikleri deneyim ve donanım sorun yaşayan klimalarınız için bir kurtuluş yolu olacaktır. Aynı gün içinde sorunun tespit edilip çözüme kavuşması prensibiyle hizmetimize her zaman devam etmekteyiz.

    Profilo Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Kombi gibi hassas cihazlar arıza durumlarında uzman bir el ister. Bakım ve onarım durumlarında da yine yapılması gereken güvenilir ve tecrübeli bir ekibin sorunu çözmesidir. Kalite ve hızlı hizmetin uzman teknik ekiple buluştuğu servisimiz kombi arıza, bakım, onarım vb. ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızdadır.

    Profilo Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

   Uzmanlaşan ve gün geçtikçe deneyimini kat kat artıran teknik ekiplerimiz beyaz eşyalarınızda yaşadığınız her türlü sorunu çözmek için hizmetlerine devam etmektedirler. 

Değişmesi gereken parçalarda orijinal yedek parça konusunda hassas olan uzman teknik ekiplerimiz, son çıkan ekipmanlar ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırlardır. Hemen bizi arayın.

Hemen Servis Çağır