REGAL TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Bursa ili içinde kaliteli hizmet ve yılların tecrübesi ile Regal Teknik Servis olarak sizlerin ihtiyaçlarına cevap oluyoruz. Dünyanın değişen ve gelişen yapısı ile birlikte teknolojik atılımlarda değişim içine girmektedir. Elektronik ev eşyalarında gün geçtikçe daha farklı ürünler ortaya çıkmakta ve insanların hizmetine girmektedir. Değişimin bu ayağında bizlerde bu değişime ayak uydurarak elektronik ev aletlerinin arıza, onarım-bakım gibi ihtiyaçlarına cevap olmaya devam etmekteyiz. Uzman ekiplerin hassas çalışmalarının yanında hız ve kaliteden ödün vermeyen tavırları bizi tercih etme sebebiniz olacaktır. 

    Teknik Servisimiz

   İşlerinde fazlasıyla hassas davranan teknik ekip çalışanlarımızın kaliteden ödün vermemesi prensibiyle başvuru yaptığınız gün sorunun tespitini ve çözümünü hayata geçirmeye çalışıyoruz. Regal marka klima, kombi, beyaz eşya gibi cihazların olası her türlü sorununu çözmeye dönük çalışmalarımız için bizi hemen arayın. Çalışmalarımızda sorunların hızlıca çözüme kavuşmasının önemini biliyor ama kaliteden de asla taviz vermiyoruz. 

   Regal Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

   Klimalarda oluşan her türlü sorun için yapılacak en iyi çalışma yürütülmekte. Sorunun tespit edilmesinden sonra çözüm için arayış içine giren uzman ekibimiz, ekipman ve donanımları ile sizler için klimanızın verimini ilk gün kullandığınız gibi sunmaya ve klimanızın ömrünü uzatmanıza yardımcı olacaklardır. Bakım-onarım, arıza ve monta ihtiyacı duyan klimanız için hijyenik çalışma ortamı sağlanır ve gerekli ise değişen parçalar orijinal yedek parçalar ile değiştirilir. 

   Regal Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Kombilerin hassas elektronik ev aletleri olduğunu bilen bir yerden, oluşan arıza vb. her türlü durumda uzman ekiplerce gerekli kontroller sağlanır ve çözüm oluşturulmaya çalışılır. Kombiniz için oluşan herhangi bir arızayı zaman kaybetmeden Regal Teknik Servisimiz ile paylaşın ve bizde hemen çözümüne odaklanalım. 

   Regal Marka Beyaz Eşya; Bakım, Onarım ve Yedek Parça

   Evlerin vazgeçilmez elektronik cihazları beyaz eşyalardır. Arızaları vb. durumları kullanıcının canını sıkabilen şeylerdendir. Teknik servis çalışanlarımızın hassasiyetle yaklaştıkları işlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerini beyaz eşyalarınız için kullanacaklardır. Oluşan arıza vb. durumlar için vakit kaybetmeden bizi arayın.

Hemen Servis Çağır