SAMSUNG TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Samsung markasında hizmet sunan deneyim ve tecrübe sahibi Samsung Tenkis Servisiyiz. Oluşan arızalar, bakım, onarım, monta gibi ihtiyaçlara uzman ekibimizin işlerinde sahip oldukları hassasiyet ile çözüm oluyoruz. Bursa ili içerisinde sunduğumuz hizmet ile teknik servisler içerisinde fark edilir bir farklılığımız ve kalitemiz mevcuttur. Uzman ekiplerimizin sorun tespit ve çözüm anlayışları, sizler içinde bir çıkmaza giren Samsung klima, kombi ve beyaz eşya gibi elektronik ev cihazların bakım ve onarımlarının ivedilikle çözüme kavuşturulmalarını sağlamaktadır. 

Teknik Servisimiz

Yıllardır Samsung Teknik Servisi olarak verdiğimiz hizmetler hızlı ve kaliteli bir garantinin ürünüdür. Hijyenik çalışma şartlarının gözetilerek yapılan arıza tespit ve onarımlarının yanında bakım ve monta ihtiyaçları da uzman ekiplerimiz tarafından giderilmektedir. Orijinal yedek parçalar ve kaliteli ekipmanlarla donatılmış uzman ekibimiz Bursa ili içerisinde oluşan Samsung klima, kombi, beyaz eşya vb. cihazların arıza, bakım-onarım, yedek parça ihtiyaçlarını gidermek için hizmetinize hazırdır. 

Samsung Marka Klima; Bakım, Onarım ve Yedek Parça

Klimalar günümüzün en çok ihtiyaç duyulan elektronik cihazlarındandır. İhtiyaç duyulan bir cihazın bakım-onarım ve arıza gibi durumlarının yaşanması olağan bir durumdur. Klimanızda oluşan sorunlar (fanın etkisiz çalışması, filtrelerin dolumu, hava yollarının tıkanması vb.) teknik ekibimiz tarafından hızlıca tespit edilir ve aynı gün içinde çözüme kavuşturulması sağlanır. Orijinal yedek parçalar sağladığımızdan dolayı, cihazda muhtemel gerekli olabilecek parça değişimlerinde cihazın orijinal bir parça ile verimi kaldığı yerden devam edecek ve kullanım ömrü artacaktır. 

 Samsung Marka Kombi; Bakım, Onarım ve Yedek Parça

Klimalarda olduğu gibi kombilerde hayatımızda önemli bir yere sahip elektronik ev cihazlarından biridir. Monta, bakım-onarım ve yedek parça ihtiyaçlarının kolaylıkla sağlandığı Samsung Teknik Servisimiz telefon ile oluşturacağınız arıza kaydı ile birlikte hızlıca devreye girecektir. Orijinal yedek parçalar ve hijyenik çalışma koşullarında hizmet sağlanır.

 Samsung Marka Beyaz Eşya; Bakım, Onarım ve Yedek Parça

Beyaz eşyaların arızalanması durumları kullanıcı tarafından rahatsızlık hissettiren bir şey olduğunu bilmekteyiz. Her an kullanmakta olduğumuz beyaz eşyaların hayatımızda ki önemini bildiğimiz bir yerden uzman teknik ekibimiz ile size hızlı ve kaliteli bir hizmet için bir telefon kadar uzağınızdayız. Beyaz eşya arızalarınızda Samsung Teknik Ekibi olarak aramanızı bekliyoruz. 

 

Hemen Servis Çağır