SİEMENS TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

 Bursa’da güveni ve kaliteyi bir araya getiren Siemens Teknik Servisimiz hizmetine devam etmektedir. Kaliteyi ilke edinmenin yanında oluşan problemleri en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaya çalışan ve aynı gün içinde tespit-çözüm mantığıyla Bursa halkı için hizmet vermekteyiz. Ekipman, donanım ve tecrübesine güvenen biz Siemens Teknik Servisi, uzman ekiplerimizin tecrübe ve iş disiplinine önem vermekteyiz. Oluşan arıza, bakım-onarım, monta vb. işlemler için bir telefon kadar uzak olduğunuz bizler her zaman kalite standartlarımızdan ödün vermemekteyiz. 

     Teknik Servisimiz

    Teknolojik ev aletleri kullandıkça farklı gelişen sebeplerden dolayı bazen arıza verebilir. Periyodik olarak cihazın bakıma ihtiyacı olabilir veya monta edilmesi için ve gerekli bağlantıların sağlanması için cihazınız uzman bir birikime ihtiyaç duyabilir. Siemens Teknik Servis olarak oluşan tüm sorunlarda her zaman destek için beklemekteyiz. Bakım-onarım, tamir vb. ihtiyaçlar için hazır olan uzman destek ekibimiz her biri kendi alanında donanım sahibi olarak size hizmet sunmaktadır. Oluşan veya oluşacak olan Siemens elektronik ev cihazları arıza, bakım-onarım gibi ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerimiz ile her zaman birlikte olacağız.

    Siemens Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Klima arıza, onarım-bakım, monta gibi işlemler ivedilikle halledilmeyi bekleyen işlerdir. Teknik servisimiz bu ihtiyacı gören bir yerden kaliteli ve hızlı bir çözüm pratiği ile sizlere hizmet vermekte ve herhangi bir sebepten dolayı arızalanan Siemens marka klimanız için gerekeni yapmaya hazırdır. 

    Siemens Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

   Gelişen ve değişen dünyayla birlikte evlerimizde veya işyerlerimizde kullandığımız elektronik cihazlarda gelişmekte ve değişmektedir. Son model kombinizde oluşan arıza için bu değişime ayak uyduran uzman bir ekibe ihtiyacınız var demektir. Kombi arıza, bakım-onarım, monta gibi ihtiyaçlar için hemen bizi arayın.

     Siemens Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Beyaz eşyalarınızın eviniz ve sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için siz aradığınızda teknik servis ekibimiz hemen harekete geçer ve beyaz eşyanızda oluşan sorunu tespit edip çözüm yoluna girmeye başlar. Beyaz eşyalarınız için hemen bizi arayın.

Hemen Servis Çağır