VAİLLANT TEKNİK SERVİS

0224 451 0330 , 0224 251 0330

Vaillant Teknik Servisi olarak yıllarca biriktirdiğimiz deneyim ve birikim ile Bursa’da hizmetimize devam etmekteyiz. Hayatımızın her alanında büyük ihtiyaç duyduğumuz elektronik ev aletlerinin bakım, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarını, günümüzün değişimine ve gelişimine uygun olarak değişim yaşayan teknik servisimiz ile çözüme kavuşturmanız mümkündür. Uzman ekiplerin donanımı ve ekipmanların kalitesi bizi tercih etmeniz için büyük bir yeterliliktir. Dilerseniz yaşadığınız sorun Vaillant marka klima, kombi veya beyaz eşya gibi aletlerin birinde ise bizi hemen arayınız. Aradığınız andan itibaren sorunu kontrol altına almak için uğraş vermeye başayacağız.

    Teknik Servisimiz

   Vaillant Teknik Servisi olarak müşterinin isteği doğrultusunda arıza tespitini aynı gün yapıp çözüme kavuşturmaya çalışırız. Periyodik olarak bakım-onarım gerektiren cihazlarınızın en iyi hale gelmesi için yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ile ihtiyacınıza cevap olabileceğimizi biliyoruz. Güven ve kaliteden ödün vermeyen servisimizin alanlarında ustalaşmış teknik servis ekipleriyle sorunlarınıza en etkili çözümü bulacağınızdan şüphe duymayınız. Bizi arayın ve biz çözüm bulalım.

     Vaillant Marka Klima; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

    Klimalar ev içi ve dışı çalışma koşullarından kaynaklı diğer cihazlara göre daha faklı arızalar yaşayabilen cihazlardır. Klimaların günlük yaşamdaki etkisini bildiğimiz için Regal Teknik Servis çalışanları olarak her zaman en hızlı hizmeti sunmaya çalışırız. Aynı gün için arıza tespit ve çözümüne odaklanıp en iyi sonucu sizler için yaratırız.

     Vaillant Marka Kombi; Bakım, Tamir ve Yedek Parça

     Kombiler de evlerin vazgeçilmez ve bir o kadar kullanım sağlanan elektronik aletlerindendir. Daha kompakt bir yapıya sahip olduğu için teknik ekibin uzman olması mühimdir. Uzman ekiplerimiz gerek ekipmanı, gerek donanımı ile kombiniz için en iyi sonucu ortaya koyacaktır. Orijinal yedek parça hassasiyetimizden vazgeçmemekteyiz. 

     Vaillant Marka Beyaz Eşya; Bakım, Tamir ve Yedek Parça     Günlük rutin işlerimizin hepsinin içinde beyaz eşyalar vardır. Beyaz eşyaların bozulması, tamir, onarım vs. gerektirmesi sizin için can sıkıcı olabilmektedir. Oluşan beyaz eşya arızaları, monta, bakım-onarım gibi durumlar telefon ettiniz andan itibaren kontrolümüz altında olacaktır. Hemen bizi arayın ve biz çözüm bulalım.

Hemen Servis Çağır